| Katalógus >Illatszerek >Szappan |
| Kartonos kiszerelés | 12 |
| Vonalkód | IT8215 8003510006410 |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Leírás (magyar) | Tejkrémes folyékony szappan pumpás adagolóval, 300ml. |
| Terméknév (angol) | Malizia Liquid Soap *Milk Creme* 300ml |
| Terméknév (magyar) | Malizia folyékony szappan *Tejkrém* 300ml |
| Terméknév | Malizia folyékony szappan *Tejkrém* 300ml (IT8215) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2019-07-16 09:57 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT8215/Parfüm, illatszer/Szappan/Malizia_foly%C3%A9kony_szappan_%2ATejkr%C3%A9m%2A_300ml |